PRZESŁUCHANIA W CIEMNO

W czerwcu 2018 roku udałem się do Warszawy  na castingi do programu THE VOICE KIDS . Udało mi sie przebrnac przez wzystkie etapy i tak w sierpniu  wziałem udział w Przesłuchaniach w ciemno.To był najbardziej emocjonujący etap programu. 

Stres był ogromny. Ale ku mojej radości odwrócili sie wszyscy trenerzy a ja wybrałem druzyne Dawia Kiatkowskiego.

BITWY

Kolejnym etapem były bitwy. Zaspiewałem razem z Oliwierem Wożnickim i Tomkiem Kolbuszem. Zmierzylismy się z piosenka Can We Dance  zespołu The Vamps. Piosenka była początkoweo mega trudna, a mielismy zaledwie kilka dni  na opanowanie tekstu, melodii i choreografii 🙂

 Ale finalnie bylo super. Chłopaki byli ekstra, trenerzy każdego znas ocenili naprawde świetnie, więc ku mojemu zaskoczeniu  do etapu Sing Off  przeszedłem ja .Nie powiem, ale łzy szczęścia popłynęły…

SING OFF

Do tego etapu przeszło 6 uczestnkow, wszyscy , którzy wygrali bitwy. Każdy spiewał swoja piosenkę z przesłuchań w ciemno, więc ja zaśpiewałem I have Nothing. Moj głos był bardzo zdarty po róbach, ale dałem rade i znalazłem sie w finałowej trójce druzyny Dawida. Ale każdy wystep był super i bardzo wszystkim gratuluje.

PÓŁFINAŁ

Ten etap był mega fajny choc bardzo męczący , gdyz mój wystep odbył sie o godzinie 23, a  wszystkie próby, przymiarki  toczyły sie od 9 rano…więc byłem mega padniety.

Ale cala finałowa 9  miała przyjemnośc spedzic weekend w Bukowinie co było mega fajnym przeżyciem.

Na połfinale zaspiewałem  I Don’t Want  To Miss a Thing.

To był super  wieczór , który dał mi przepustke do ścisłego finału.

Dzięki temu mogłem też zaspiewac piosenkę  w duecie z Dawidem Kwiatkowskim.

FINAŁ

Najwazniejszy etap programu, ale jednoczesnie dla mnie najtrudniejszy bo na dwie godziny przed livem dostaje temperatury ;(

Daje rade zaspiewać, ale nie jestem dumny z tego występu gdyz mega słabo sie czułem.

Po raz pierwszy zaśpiewałem swój singiel pt. 10 LAT .

Emocje , które towarzyszyły całemu wydarzeniu były mega pozytywne i bardzo gratuluje Ani  zwycięstwa. Obie dziewczyny były mega i jestem z nich bardzo dumny.

PODSUMOWANIE

 

Program TVK jest na pewno spełnieniem marzen każdego spiewającego dziecka. Moje marzenie tez spełnił, ale chciałbym zaznaczyc, że program nie był celem a jedynie drogą do celu. Wciąż się rozwijam, i chcę  pogłebiać swoja wiedze muzyczna i chcę doskonalic swoj głos.

W programie poznałem cudownych ludzi, czesto ich nie widać   TV , sa to realizatorzy, producenci, osoby opiekujące się nami, trenerzy wokalni, styliści. 

Bardzo Wam wszystkim dziekuję.

Dziekuję również wszystkim uczestnikom.Nasza znajomość  pozostanie na zawsze bez względu czy kibicowaliście mi , czy  zalaliście mnie falą hejtu, że  do finału nie  przeszła Carla. Cenię Was wszystkich  za to, że posiadacie pasje .

Mam nadzieję, że spełnią się Wasze muzyczne pragnienia, że każdy z Was  odnajdzie swoja drogę.

\

Love U.