Charlie i fabryka czekolady

Rola: CHARLIE

Mmm… A gdyby tak, choć przez chwilę, móc znaleźć się w krainie płynącej czekoladą?

Słuchajcie, to możliwe! Spieszcie się, bo Willy Wonka właśnie otwiera podwoje swojej słynnej fabryki czekolady. Jeśli zakradniecie się po cichu, możecie wejść tam z Charliem i pozostałą czwórką szczęściarzy – dzieciaków, które wygrały Złote Losy. Co czeka w środku tajemniczej fabryki?

Puszyste, bąbelkowe wodospady, słodycze z telewizora czy najzdrowsza na świecie witaminolada… Aż cieknie ślinka! Ale czy to na pewno raj dla łasuchów? Przekonajcie się sami! Jedno jest pewne – ta wycieczka odczaruje życie Charliego na zawsze!

Nowa odsłona dziecięcej klasyki Roalda Dahla po raz pierwszy w doskonałym przekładzie Michała Rusinka.

audtk.com/fb/charlie-i-fabryka-czekolady

LES MISERABLES

Rola: GAVROCHE

Les Misérables” – światowej sławy musical Claude`a-Michela Schönberga i Alaina Boublila – jest adaptacją „Nędzników”, arcydzieła Wiktora Hugo. Na tle burzliwego okresu francuskiej historii, zamętu powstania 1832 roku, rozgrywają się dramatyczne losy bohaterów.

W 2016  roku wygrałem casting na role Gawroche’a . Jest to najwazniejsza dla mnie rola, którą wykonuje na teatralnej scenie.

W spektaklu gram  chłopca, który jest tzw.paryskim łobuziakiem, zyjacym na ulicy, ale  kierował się w swoim postępowaniu poczuciem sprawiedliwości i dobrocią.

W czasie republikańskiego powstania w 1832 Gavroche dołączył do studentów, na których czele stał Enjolras.Usłyszawszy, że powstańcom kończy się amunicja, wybiegł przed barykadę zbierać naboje. Zauważony przez żołnierzy, nie uciekł, lecz zbierał je dalej, śpiewając ludową piosenkę, aż do momentu, gdy został zastrzelony.

To dla mnie bardzo wazna rola, poznałem wspaniałych ludzi, kolegów, którzy traktuja mnie jak swojego kumpla ze sceny, a nie jak niedoswiadczonego dzieciaka.

To jest naprawde fajne, czuje sie tam jak ryba w wodzie 😉

MADAGASKAR

MORT / CHŁOPIEC W ZOO

Lew Alex, zebra Marty, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman żyją spokojnie w nowojorskim ZOO. Samowolka Marty’ego kończy się dla całej czwórki przymusowym zesłaniem do Afryki. Czeka ich jednak nieprzewidziana komplikacja – wizyta na Madagaskarze, wyspie, którą niepodzielnie rządzi Król Julian…

Światowa premiera musicalu, opartego na znakomitym filmie wytwórni DreamWorks, odbyła się w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku. Premiera łódzkiego „Madagaskaru” odbyła się  6 października 2018 roku. Spektakl reżyseruje Jakub Szydłowski.

W pierwszym akcie wcielam się w rolę  chlopca, ktory odwiedza zoo i jest zafascynowany szczególnie Lwem Alexem. Pozniej spotyka  zwietzęta  na stacji metra 😉

W drugim akcie gram role MORTA.

Jest to lemur, który zrobi wszystko, żeby zadowolić Króla Juliana, i  w rezultacie może czasami być irytujący ;)))

Sam musical jest smieszny i fajnie się go ogląda.Nie mam tam solowej roli spiewanej, ale moge sie troche pobawić aktorsko 🙂

SKRZYPEK NA DACHU

CHŁOPIEC 

Musical Skrzypek na dachu to arcydzieło gatunku. Swój sukces zawdzięcza w dużej mierze walorom libretta, które odtwarza atmosferę i koloryt małej żydowskiej wioski z początku XX wieku. Skrzypek na dachu jest także obrazem przemian w świecie, upadania tradycji, która nie wytrzymuje konfrontacji z nowymi zjawiskami. Na tym tle rozgrywa się historia rodziny Tewjego-mleczarza i dramat całej wioski. To także jeden z niewielu musicali, w których mówi się o podstawowych wartościach życia i przemijaniu.

W tym musicalu wcielam się w role chłopca.

Nie mam tam solowej roli spiewanej, ale moge wykazać się aktorsko 🙂 no i tanecznie 😉