KRÓL LEW

2019 wersja kinowa DISNEY

MŁODY SIMBA

 

To pierwszy film , pierwsza rola jaką miałem mozliwość dubbingować. Niesamowita przygoda, która otworzyła mi nową droge i nową pasje 😉

na zdjęciu z reżyseremPanem Waldemarem Modestowiczem.

Raven’s Home

RAWEN NA CHACIE

2019 Disney Channel

ROLA :  Levi Grayson

Najlepsze przyjaciółki, Raven i Chelsea, to rozwódki mieszkające razem z dziećmi. Kobiety odkrywają, że syn Raven, podobnie jak matka, potrafi przepowiadać przyszłość. Świat nietypowej rodzinki zostaje wywrócony do góry nogami.

 

PJ MASKS

PIDŻAMERSI

2019 Disney Junior

 ROLA :  ROMEO

Bohaterami kreskówki jest troje dzieci, które w dzień są jak normalne dzieci, a nocą aktywują swoje bransoletki, które są połączone z ich piżamami, i przeobrażają się z Pidżamersów, po czym rozwiązują zagadki, walczą z przestępcami i przeżywają niesamowite przygody. Głównym przeciwnikiem jest chłopiec o imieniu Romeo oraz jego robot.

 

METALIONS

2019 , 2020

TVP ABC

 ROLA : Elon O’Connor

Serial animowany, w którym głównych bohaterów otacza świat z metalu. Nie jest jednak groźny, lecz sympatyczny i przyjazny. Przygody tu przeżywane mają zupełnie inny wymiar, a atrakcji dodaje im możliwość transformacji do innych kształtów, tak lubiana przez młodego widza.

SYDNEY TO THE MAX

2020  Disney Channel

 ROLA :  MŁODY MAX

 Serial opowiada  o ojcu samotnie wychowującym córkę, która właśnie zaczyna wkraczać w nastoletni wiek.

 cały serial podzielony został na dwie części – teraźniejszość i przeszłość, lata ’90, w których MŁODY MAX jako niesforny dzieciak zmaga się w podobnymi problemami, co jego córka teraz. Cofając się pamięcią w czasie, stara się wyciągnąć wnioski z własnej historii i stać się oparciem dla Sydney.

 

COOP & CAMI ASK THE WORLD

Coop i Cami pytają świat

2020  Disney Channel

 ROLA : OLLIE WRATHER

Serial opisuje perypetie rodzeństwa Wratherów – trzynastoletniego Coopera „Coop” oraz jego młodszej siostry Cameron „Cami”, którzy organizują pokaz online i pomagają milionom swoich fanów w głosowaniu na zadane pytania i rozwiązywaniu codziennych problemów.

 

T.O.T.S

2020 DISNEY JUNIOR

ROLA : FLAMING FREDZIO

T.O.T.S. przedstawia perypetie dwójki najlepszych kumpli: nieustępliwego pingwina o imieniu Pim i flaminga Fredzia o wielkim sercu. Główni bohaterowie dołączyli właśnie do ekipy bocianów pracujących w T.O.T.S. czyli Troskliwie Odlotowym Transporcie Słodziaków, który zajmuje się dostarczaniem nowo narodzonych zwierzątek ze żłobka do ich rodzin na całym świecie. Wspólnie uczą się opieki nad dziećmi i kreatywnego radzenia sobie z napotykającymi ich problemami.

 

BING

2020  

 ROLA : PANDO

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każdy epizod zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje króliczek musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami. Z pomocą Flopa udaje mu się odzyskać pewność siebie

 

PUPPY DOG PALS

2020  

 ROLA : BINGO

Serial opisuje perypetie dwóch braci szczeniaków rasy mops – Bingo i Rolly’ego, którzy codziennie za każdym razem, gdy ich właściciel Bob wychodzi z domu, wyruszają na poszukiwanie nowych przygód.

 

RAFCIO ŚRÓBKA

2020  

 ROLA : LEOŚ

Serial opisuje historię dziesięcioletniego uzdolnionego inżyniera Rafcia Śrubki, który przewodzi drużynie robotów. Chłopiec wraz z mechanicznymi przyjaciólmi codziennie przeżywają niezwykłe przygody.

 

PAT THE DOG

2020  

 ROLA : VICTOR

  • Victorsąsiad Loli oraz główny antagonista. Serial opisuje perypetie zwykłego psa Pata, który nie jest duży i nie wyróżnia się szybkością, ale za to ma talent do tworzenia szalonych pomysłów. Każdego dnia czworonożny kundel codziennie musi ratować swoją właścicielkę Lolę z kłopotów.

 

REV & ROLL

2020  TVP ABC  

ROLA :REV

Przygody Reva i jego najlepszego przyjaciela Rumble’a – hałaśliwej, potężnej ciężarówki o osobowości szczeniaka, gdy wyruszają w poszukiwaniu przygód w swoim rodzinnym mieście Fender Bend. Każdy w tym mieście ma u swego boku wyjątkowego czterokołowego kumpla. Ale Rev i Rumble są najlepsi dzięki pomysłom Reva i mocy ciężarówki Rumble’a. 

NOCNA PRZYGODA

2020  NETFLIX

ROLA :KEVIN

 W tej familijnej komedii przygodowej Clancy i jej młodszy brat Kevin odkrywają, że ich mama Margot , pozornie zwyczajna gospodyni domowa, w rzeczywistości jest elitarnym złodziejem objętym programem ochrony świadków. Gdy ich mama i tata zostają porwani i zmuszeni do ostatniego wielkiego skoku z byłym partnerem Margot, rodzeństwo musi połączyć siły, aby uratować swoich rodziców w ciągu jednej naszpikowanej akcją nocy, której nigdy nie zapomną

SZCZĘŚCIARA

2020  KINO

ROLA :Douglas

 Szczęściara” to barwna, zabawna i momentami szalona opowieść w duchu filmów Wesa Andersona. Uwaga, możecie zarazić się uśmiechem!

Dauglas to chłopiec z inneg wymiaru, którego pozna główna bohaterka fimu

PINOKIO

2020  KINO

ROLA :PINOKIO

 Pewnego dnia w ręce poczciwego stolarza o imieniu Gepetto wpada kawałek drewna. Mężczyzna od samego początku czuje, że w tym z pozoru martwym przedmiocie kryje się jakaś magiczna siła. Postanawia wystrugać z niej postać chłopca. Niespodziewanie stworzona przez niego figurka ożywa – potrafi mówić, śmiać się, skakać i biegać. Gepetto nadaje mu imię: Pinokio i zaczyna troszczyć się o niego jak o własnego syna.

MAGICZNE MUZEUM

2020  KINO

ROLA :HENRYŚ

Henryś jest inteligentnym chłopcem, którego rozsadza energia. Ma teraz jeden cel — chce ukończyć ostatni poziom gry komputerowej. Kiedy znalazłby się w Galerii Sławnych Graczy, jego ojciec wreszcie byłby z niego dumny. Skończenie gry staje się początkiem prawdziwej przygody, która zabierze chłopca, jego psa i przyjaciółkę Monikę do zapomnianego muzeum starych lalek. Gdy chłopiec przypadkiem uaktywni legendarny magiczny dysk, wszystkie lalki ożyją. A wraz z nimi straszny Władca Marionetek. Kiedy Henryś zda sobie sprawę z tego, jakie złe moce uwolnił, będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, by ocalić nie tylko siebie i przyjaciół, ale całe miasto

SPONGEBOB FILM: NA RATUNEK

2020  NETFLIX

ROLA :MŁODY PATRYK

Zmiany, zmiany, zmiany. W świecie SpongeBoba Kanciastoportego czas na wielkie zmiany. Musiał pożegnać się ze swym ukochanym Bikini Dolnym, w którym spędził tyle lat. No, ale nie miał wyboru. Musiał wyruszyć na ratunek Gacusiowi, swemu ukochanemu przyjacielowi.

BĘDZIEMY BOHATERAMI

2021  NETFLIX

ROLA :GRYMAS

Kiedy ziemscy bohaterowie zostają porwani przez najeźdźców z kosmosu, ich dzieci muszą nauczyć się współpracować, by ocalić nie tylko swoich rodziców, ale i cały świat..

PAN JANGLE I ŚWIATECZNA PODRÓŻ

2021  NETFLIX

ROLA :WNUCZEK

Niegdyś radosny twórca zabawek, który wiele lat temu doświadczył bolesnej zdrady, odzyskuje nadzieję, gdy w jego życiu pojawia się ciekawska dziewczynka — jego wnuczka.

KID COSMIC

2021  NETFLIX

ROLA :KID COSMIC

Chłopiec pragnący być superbohaterem znajduje pięć kosmicznych kamieni, które dają mu wielką moc. Ale ratowanie świata nie jest łatwe. I nie da się tego zrobić samemu..

CZEŚĆ NINJA!

2021  APPLE TV

ROLA :WESLEY

Najlepsi kumple Wesley i Georgie oraz ich głupawy kot Precel zamieniają się w ninja i wkraczają do magicznego świata, gdzie niosą ratunek i rozwiązują problemy.

SOWI DOM

2021  DISNEY XD

ROLA :AUGUSUS GUS PORTER

Serial opowiada o losach dominikańsko-amerykańskiej nastolatki, która przedostaje się do magicznego królestwa i staje do walki z siłami zła wraz z buntowniczą wiedźmą i małym wojownikiem. Mimo że Luz nie posiada zdolności magicznych, realizuje marzenie o staniu się czarownicą.

DOUGH WYCIĄGA WTYCZKE

2021  APPLE TV

ROLA :DOUGH

Mały robot, Doug, przeczuwa, że w życiu istnieje coś więcej niż tylko fakty. Gdy inne roboty podłączają się do sieci w celu uzyskania informacji, Doug wraz z przyjaciółką, Emmą, wyrusza w poszukiwaniu doświadczeń w cudownym świecie ludzi.

FLORA I ULLISES

2021  DISNEY+

ROLA :WILLIAM SPIVER

Przygody małej dziewczynki i zaprzyjaźnionej z nią wiewiórki z super mocami. amerykański film familijny w reżyserii Leny Khan na podstawie książki Kate DiCamillo o tym samym tytule. 

SANTIAGO Z MÓRZ

2021  NICK JR.

ROLA :SANTIAGO MONTES

Kapitan Santiago, jego żabka Kiko, kuzyn Tomás i ich przyjaciółka Lorelai są Pirackimi Obrońcami Isla Encanto! Dzięki magicznemu okrętowi El Bravo i zaczarowanym żeglarskim przyrządom Santiago wraz z załogą przeżywają niezwykłe morskie przygody.

WIEDŹMY

2021  KINO

ROLA :BRUNO JENKINS

Film Zemeckisa to dostosowana do współczesnej publiczności, innowacyjna wizualnie adaptacja popularnej powieści Roalda Dahla. Jest to pełna mrocznego humoru, a zarazem wzruszająca historia osieroconego chłopca (Bruno), który pod koniec 1967 roku zamieszkuje z kochającą babcią (Spencer) w Alabamie, w miasteczku Demopolis. Kiedy chłopiec i babcia spotykają zwodniczo piękne, lecz na wskroś diaboliczne wiedźmy, kobieta przezornie wyjeżdża z młodym bohaterem do luksusowego kurortu nad morzem. Niestety, zjawiają się tam dokładnie wtedy, kiedy Wielka Wiedźma (Hathaway) zwołuje swoje koleżanki z całego świata – rzecz jasna, pod przykrywką – w celu przeprowadzenia swojego niecnego planu.

TAJEMNICE SULPHUR SPRINGS

2021  Disney Channel

ROLA :GRIFFIN CAMPBELL

Nastoletni Griffin Campbell  i jego rodzina przeprowadzają się do opuszczonego hotelu w Sulpher Springs w Luizjanie. Na miejscu chłopiec zaprzyjaźnia się z ciekawską dziewczynką o imieniu Harper . Dowiaduje się od niej, że budynek skrywa wiele tajemnic. Podobno posiadłość nawiedza duch zaginionej przed laty nastolatki Sanannah . Nowi przyjaciele postanawiają rozwiązać zagadki związane z hotelem.

 VANDAVISION

 

2021  DISNEY+

ROLA :BILLY

 WandaVision – amerykański superbohaterski serial dramatyczny na podstawie postaci Wandy Maximoff / Scarlet Witch i Visiona z komiksów wydawnictwa Marvel Comics.

 

 CRUELLA

2021  KINO

ROLA :MŁODY HORACY

 Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w latach 70. XX wieku na tle punkowej rewolucji i skupia się na na młodej oszustce Estelli. Bystra i kreatywna dziewczyna chce zdobyć sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei, którzy doceniają jej przestępcze skłonności. Razem budują sobie nowe życie na ulicach Londynu. Pewnego dnia modowy talent Estelli zwraca uwagę baronowej von Hellman – legendy mody, która jest niszczycielsko szykowna i złowieszczo stylowa. Ich znajomość stanie się motorem serii wydarzeń, które popchną Estellę w mroczne zakamarki jej osobowości i sprawią, że zmieni się w nieokiełznaną, modną i żądną zemsty Cruellę.

 

 PIOTRUŚ PAN I ALICJA W KRAINIE CZARÓW

2021  KINO

ROLA :PIOTRUŚ PAN

 

Pierwsze w historii kina spotkanie bohaterów dwóch ponadczasowych i uwielbianych przez wszystkie pokolenia baśni. Dowiedz się, kim był Piotruś, zanim stał się Piotrusiem Panem i co robiła Alicja, zanim trafiła do Krainy Czarów? To właśnie ich wspólną historię opowiada porywające widowisko fantasy, w którym pierwsze skrzypce gra laureatka Oscara – Angelina Jolie, a wspierają ją: David Oyelowo, Anna Chancellor, Clarke Peters i Michael Caine.

Ośmioletnia Alicja (Keira Chansa) i jej psotny brat Piotruś (Jordan A. Nash) spędzają błogie lato na angielskiej wsi. Zachęcani przez rodziców – Jacka i Rose (David Oyelowo i Angelina Jolie) dają upust wyobraźni – organizując herbaciane przyjęcia, walki na drewniane miecze i wymyślone przygody na statkach pirackich. Chwile szczęścia kończą się jednak, gdy ich rodzice popadają w poważne tarapaty. Chcąc pomóc rodzinie, Piotruś i Alicja wyruszają do Londynu, żeby sprzedać drogocenną pamiątkę. Ich wyprawa da początek wielkiej przygodzie, podczas której Alicja odkryje tajemniczą króliczą norę, a Piotruś wkroczy do świata fantazji jako nieustraszony przywódca Zaginionych Chłopców. To co nastąpi później, odmieni losy rodzeństwa i zapisze się w historii na zawsze.

.

 

CLIFORD

2021  TVP ABC

ROLA :PABLO FLORES

 

Pies Clifford, wyższy od piętrowego budynku i bardziej czerwony od wozu strażackiego, jest zawsze optymistą i serce ma równie wielkie, jak on sam. Clifford wraz ze swoją właścicielką, 8-letnią Emily Elizabeth Howard i przyjaciółmi – fioletową pudlicą Cleo i małym żółtym buldogiem T-Bonem – codziennie przeżywa pasjonujące i dające do myślenia przygody. Urocze psisko uczy dzieci jak bawić się z innymi, jak być uczynnym i jak zdobywać przyjaciół

.

 

PIOTRUŚ KRÓLIK

2021  BBC CBeebies

ROLA :PIOTRUŚ

 

Piotruś jest królikiem, którego bardzo interesuje otaczający go świat. Ciekawskie zwierzątko zadaje dużo pytań i stara się wszystko zrozumieć. Na każdym kroku czyhają na niego nowe przygody i niespodzianki. Z racji tego, że świat nie jest pozbawiony zagrożeń, Piotruś musi się nauczyć bycia ostrożnym. Zwłaszcza powinien on uważać na przebiegłego lisa i impulsywnego borsuka, znanego z nieprzyjemnego charakteru. Serial powstał w oparciu o książkę autorstwa Beatrix Potter.

.

 

PRZYGODY MŁODEGO MARCO POLO

2021  TVP ABC

ROLA :MARCO POLO


Po długiej podroży na wschód młody Marco Polo w końcu spotyka ojca. Ale kiedy już planują powrót do domu, Marco odkrywa, że jego przyjaciółka Shi La nie jest sierotą, jej matka, sławna chińska śpiewaczka, żyje. Marco chce pomóc Shi Li odnaleźć matkę, nawet Luigi przezwycięża swój strach przed podróżowaniem, żeby pomóc przyjaciółce. Cała trójka rusza w pełną przygód podróż po ekscytujących miejscach poznając fascynujące kultury

.

 

ULICA STRACHU 2

2021  NETFLIX

ROLA :JEREMY

 Brutalny morderca terroryzuje przeklęte miasteczko Shadyside i obóz Nightwing, zmieniając beztroskie lato w makabryczną walkę o przetrwanie. 

 

.

 

PSI PATROL

2021  KINO

ROLA :RYDER

 

Ryder i ulubione, bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Niedawno wybrany burmistrz, Humdinger wprowadza kompletny chaos do Miasta Przygód, zatem Ryder i szczenięta muszą uratować miasto. Humdinger jest zapatrzony w siebie, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy zakaz – zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły – wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami. 

.

 

JAK ROZMAWIAĆ Z PSEM

2021  KINO

ROLA :LI

 

 Jeżeli pies jest najlepszym przyjacielem człowieka – to trzeba z nim o tym koniecznie pogadać! Olivier ma 12 lat i jest technologicznym geniuszem. Jego najlepszym przyjacielem jest pies o imieniu Henry. Niestety chłopiec nigdy nie wie co kołacze się po głowie zwierzaka, gdy ten do niego szczeka. To się jednak zmieni! Pewnego dnia Olivier przeprowadza tajemniczy eksperyment, w wyniku którego między czworonogiem a jego właścicielem nawiązuje się telepatyczna więź. Od tej pory chłopiec słyszy myśli własnego psa, dzięki czemu mogą ze sobą normalnie rozmawiać. Szybko się okazuje, że ta dwójka ma ze sobą mnóstwo wspólnego, a na pierwszym miejscu jest miłość do naleśników! Za rogiem czyha jednak niebezpieczeństwo – na trop chłopca i jego psa wpadają podejrzani ludzie, którym bardzo zależy na poznaniu tajników telepatycznego eksperymentu. Olivier i Henry ruszają do akcji! Zaczyna się przygoda pełna humoru, zwrotów akcji i wielkiej przyjaźni.

.

DOOGIE KAMEALOHA, M.D.

2021  DISNEY +

ROLA :BRIAN

 

Lahela „Doogie” Kamealoha jest cudownym dzieckiem, łączy naukę w liceum równocześnie rozpoczynając medyczną karierę.

.

YAKARI I WIELKA PODRÓŻ

2021  KINO

ROLA : MAŁY BIZON

 

„Yakari i wielka podróż” to rozgrywająca się na tle niesamowitych krajobrazów i dzikiej natury, opowieść o przyjaźń, odwadze i pogoni za przygodą.

Yakari z plemienia Siuksów ma jedno marzenie: wskoczyć na grzbiet najszybszego dzikiego mustanga Małego Pioruna. Do tej pory nie udało się to jeszcze nikomu! Kiedy okazuje się, że jego plemię musi uciekać przed nadciągającym tornadem, chłopiec ma ostatnią szansę, by odnaleźć niedoścignionego konia. Ciąg emocjonujących przygód zapoczątkuje spotkanie z Wielkim Orłem, który obdarza chłopca niezwykłą umiejętnością rozmawiania ze zwierzętami. Nie tracąc ani chwili, Yakari wyrusza w samotną podróż przez tereny nieprzyjaznego plemienia.

 

.

STRASZNE HISTORIE

2021  NETFLIX

ROLA : ALEX

 

Alex (Winslow Fegley), chłopiec zafascynowany horrorami, zostaje uwięziony przez złą wiedźmę (Krysten Ritter) w jej magicznym mieszkaniu. Aby przeżyć kolejną noc, co wieczór musi opowiedzieć kolejną straszną historię. Razem z drugą uwięzioną — Yasmin (Lydia Jewett) — opracowuje plan ucieczki.

 

.

PACZKA Z PIKWIK

2021  MINI MINI

ROLA : TIBOR

 

Urocza animacja dla najmłodszych. Cztery sympatyczne zwierzątka rozwożą mieszkańcom Pikwik paczki pełne prezentów.

W miasteczku Pikwik życie toczy się spokojnym rytmem. Na tutejszą pocztę codziennie trafiają magiczne paczki. Ich dostarczaniem do adresatów zajmuje się czworo przyjaciół: jeż Suki, szop pracz Axel, hipopotam Tibor i kotka Hazel. Mają do dyspozycji samochód, łódź, pociąg, a nawet helikopter! Razem ustalają najlepszą trasę i sposób doręczenia przesyłki. Po drodze czeka ich mnóstwo przygód.

 

 

.

GUS MAŁY WIELKI RYCERZ

2021  MINI MINI

ROLA : TYLER

 

Pełna ciepłego humoru bajka o dzielnym, małym rycerzu.

Dawno, dawno temu był sobie mały chłopiec, Gus, który chciał zostać rycerzem. A ściśle mówiąc – największym rycerzem w królestwie Karamel. Gdy wsiadał na swego elektrycznego kucyka, z laserowym mieczem w dłoni, nikt i nic nie było w stanie go powstrzymać. Bo choć był mikrej postury, miał wielkie i waleczne serce. Poznajcie Gusa i jego niesamowite przygody.

 

 

 

.

 DZIEŃ, W KTÓRYM HENIŚ POZNAŁ..

2021  Nick Jr., Nickelodeon Polska, TVP ABC

ROLA : HENIŚ

 

Mały chłopiec Heniś codziennie odkrywa coś nowego. Raz jest to księżyc, raz wieloryb, innym razem samochód. Nie są to jednak – jakby się mogło wydawać – takie zwykłe odkrycia. W każdym z nich jest coś ekscytującego i tajemniczego.

 

 

 

.

 MARTIN I MAGICZNY LAS

2021  KINO

ROLA : STEFEK/KORZONEK

 

Martin, młody chłopak z miasta, musi spędzić dwa tygodnie na letnim obozie w górach. Jest jednak jeden haczyk: nie będzie miał dostępu do telefonu, w tym do Internetu. Spędzi czas w otoczeniu przyrody, żyjąc jak dzikus – śpiąc w tipi, myjąc się w potoku, gotując posiłki na ognisku i bawiąc się w okolicznych lasach. To co miało być karą, przyjmie nieoczekiwany obrót. Martin świetnie odnalazł się w nowej rzeczywistości i zaprzyjaźnił się z żyjącymi w lesie zwierzętami. Okazało się, że potrzebują one jego pomocy w walce z chciwymi deweloperami, którzy zamierzają zniszczyć ich naturalne środowisko.

 

 

 

.

 MISJA ULJI FUNK

2021  KINO

ROLA : Wanja Funk

 

Bystra 12-latka przewiduje, że już wkrótce mała asteroida uderzy w Ziemię na Białorusi. Dziewczynka z pomocą szkolnego kolegi porywa karawan i wyrusza w pełną przygód podróż przez Niemcy, Polskę i Białoruś w pogoni za zbliżającą się asteroidą. Ich śladem podąża wypełniony członkami kościelnego chóru autobus, do którego dosiedli się też rodzice i babcia Ulji. Nastolatkowie będą musieli przechytrzyć nie tylko krewnych, ale też białoruską straż graniczną i polską policję. Czy uda im się dopiąć swego? I co ostatecznie okaże się celem tej wycieczki?

To wciągająca i pełna szalonych przygód komedia, która może nas wiele nauczyć – nie tylko o kosmosie, ale również o nas samych.

 

 

 

 

.

OBLUBIENICA

2021  DISNEY +

ROLA : MŁODY ASU

 

Oblubienica (lektor podaje tytuł Panna młoda, jap. 村の花嫁, Mura no Hanayome, ang. The Village Bride) – japońsko-amerykański krótkometrażowy film anime z serii Gwiezdne wojny: Wizje w reżyserii Hitoshiego Hagi, wyprodukowany przez studio Kinema Citrus.

 

 

 

 

.

POJEDYNEK

2021  DISNEY +

ROLA : SZEF WIOSKI

 Pojedynek (jap. デュエル, Dyueru, ang. The Duel) – japońsko-amerykański krótkometrażowy film anime z serii Gwiezdne wojny: Wizje w reżyserii Takanobu Mizuny, wyprodukowany przez studio Kamikaze Douga

 

 

 

 

.

 MISJA MUMIA

2021  Disney Channel

ROLA : Gilbert Anderson

 12-letni przyjaciele, Marshall, Gilbert i Amy przypadkiem ożywiają mumię, którą odkrywają w piwnicy sąsiada. Mumia otrzymuje sentymentalne imię Harold i dzieciaki mają czas do północy w Halloween, by zaprowadzić Harolda z powrotem do jego miejsca pochówku.

 

 

 

 

.

 MÓJ PRZYJACIEL WAMPIR

2021  KINO

ROLA : WAMPIREK

 

Chociaż wygląda na dziesięciolatka, to tak naprawdę ma już ponad 300 lat! Mały Wampirek – bo o nim mowa – od stuleci mieszka w tym samym nawiedzonym domu. I chociaż każdego dnia może liczyć na towarzystwo wesołej ferajny straszydeł, to tak naprawdę, coraz częściej, bywa potwornie samotny. W tej sytuacji ma tylko jedno marzenie. Pójść do szkoły i poznać inne dzieci. Niestety rodzice nie pozwalają mu opuszczać rezydencji, twierdząc, że świat na zewnątrz jest pełen niebezpieczeństw. Nie przekonuje to jednak Wampirka, który wspierany przez wiernego buldoga Fantomka, potajemnie wymyka się na poszukiwanie przyjaciół. W trakcie swoich wędrówek pozna nieco strachliwego chłopca Michała, ale też przyciągnie uwagę Kwadry – starego wroga jego wampirzej rodziny. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie ludzi Wampirek poradzi sobie i czy znajomość z nowym kolegą pozwoli mu ochronić bliskich? Przekonacie się już wkrótce, kiedy tylko zapadnie zmrok.

 

 

 

 

 

.

 POGROMCY DUCHÓW DZIEDZICTWO

2021  KINO

ROLA : PODCAST

 

Samotna matka i jej dwoje dzieci przybywają do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek.

 

 

 

 

.

MISIEK – EKIPA NA WAKACJACH

2021  KINO

ROLA : CHASE

 

Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele – pod pozorem wspólnych wakacji – udają się do Azji. Na miejscu odkrywają, że zaginiony przedmiot został ukryty w największym parku rozrywki na świecie. Chcąc go odnaleźć, bohaterowie będą musieli skorzystać ze wszystkich niesamowitych atrakcji wesołego miasteczka. Pomogą im w tym nowi kumple – niezwykle dzielne, chińskie tygrysy.

 

 

 

 

 

.

Ale obciach

 

2021  Disney Channel

ROLA : Robert „Rob” Edwards

 

Losy grupy przyjaciół, którzy kończą szkołę średnią. Ich codzienne perypetie pełne są zabawnych sytuacji, w które popadają, próbując zrozumieć normy społeczne.

 

 

 

 

 

.

Strasznie mroczne historie

 

2021  NETFLIX

ROLA : JAŚ

 

Jaś i Małgosia opuszczają własną legendę i ruszają w zwariowaną, zabawną i zaskakującą podróż po magicznym świecie znanym z klasycznych baśni braci Grimm.

 

 

 

 

 

.

Snoopy przedstawia: Noworoczne postanowienia Lucy

2021  APPLE TV

ROLA : José Peterson

 

 

Gdy Lucy dowiaduje się, że babcia nie odwiedzi jej na Święta, postanawia poprawić sobie humor, wyprawiając najlepszą imprezę sylwestrową. Tymczasem Charlie Brown próbuje zrealizować jedno ze swoich postanowień, nim zegar wybije północ.

 

 

 

 

 

.

ŚWIAT KARMY

2021  NETFLIX

ROLA : Keys

 

 

Świat Karmy” śledzi losy aspirującej artystki i raperki Karmy Grant, która ma duży talent i wielkie serce. Bystra, niezłomna i niezwykle empatyczna Karma wkłada w pisanie piosenek całą duszę. Używając ostrych rymów, z pasją, odwagą i charakterystycznym poczuciem humoru wyraża to, co czuje.ybije północ.

 

 

 

 

 

.

RIVERDANCE

2022  NETFLIX

ROLA : Keegan

 

 

Po bolesnej stracie Irlandczyk Keegan i Moya, w której żyłach płynie hiszpańska krew, uczą się tańczyć, pokonując rozpacz i trudności dzięki jeleniom z magicznym porożem

 

 

 

 

 

.

A OPRÓCZ POWYŻSZYCH FILMÓW ZAGRAŁEM RÓWNIEŻ W :