Oferta współpracy

Nazywam sie Paweł  Szymański i jestem 13-letnim wokalistą, finalistą drugiej polskiej edycji programu telewizyjnego The Voice Kids. Jestem  laureatem wielu festiwali i konkursów wokalnych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Kieruję do Państwa poniższą ofertę koncertową, zachęcającą do nawiązania współpracy przy okazji organizacji wydarzeń kulturalnych   w Państwa mieście.

Dałem  się poznać szerokiej publiczności dzięki udziałowi w drugiej edycji telewizyjnego show The Voice Kids emitowanego na antenie TVP2. W programie doszedłem  do ostatniego etapu, gdzie jako finalista wydałem swój pierwszy singiel pt. „ 10 lat”. 

Po zakończeniu programu wciąż kontynuuje swoja karierę muzyczną.

Od 2017 roku jestem aktorem Teatru Muzycznego w Łodzi, i można zobaczyć mnie w Musicalach : „Les Miserables”, „Madagaskar musicalowa przygoda” czy „ Skrzypek na dachu”.

W 2018 roku rozpocząłem współpracę z TVP ABC  jako prezenter programu telewizyjnego TELERANEK, a juz  niedługo zobaczycie mnie w zupełnie nowym programie.

W roku 2019  zadebiutowałem  jako aktor dubbingowy , podkładając głos pod młodego Simbę w kinowej wersji” Króla Lwa”.

Obecnie dubbinguje kilkanaście seriali  dla Disneya, TVP, Nikelodeon,  w tym role główne.

W listopadzie 2020 r. miałem przyjemność  zostac jurorem na Eurowizji Junior w Gliwicach, jak i równiez wziac udział w nagraniu piosenki  i teledysku promującym  Eurowizję.

Mam na  swoim koncie dwa single, a w moim  repertuarze znajduje się wiele coverów znanych  gwiazd jak Whitney Houston, Aerosmith, Celine Dion czy  Harry Styles

Po zakończeniu  programu telewizyjnego   koncertowałem  między innymi w Szczecinie podczas Dni Morza, w Kaliszu podczas  Finału Festiwalu wokalnego Talent Voice, czy w Aleksandrowie Łódzkim podczas Festiwalu Sztuk Różnych.

Miałem również przyjemność wystapic jako support przed koncertem Dawida Kwiatkowskiego w Zabrzu w lutym 2020r. 

Moje piosenki znalazły się na płycie „Tylko polska muzyka 2018” oraz na płycie z muzyką z filmu „Król lew”, gdzie wykonuje dwa utwory.

Została wydana równiez płyta Sióstr Wajs, gdzie gościnnie wykonuje piosnekę „Uśmiechnięte reagge”.

Największym  moim marzeniem   jest nagranie swojej debiutanckiej płyty.

Obecnie pracuję nad nowymi , autorskimi piosnekami i mam nadzieje, że z Państwa pomocą uda mi sie jeszcze w tym roku wydac swój debiutancki album.

Jeżeli chcieliby Pańswo abym zaśpiewał w Waszym mieście, Domu Kultury, Szkole czy na jakims  tematycznym koncercie, zapraszam do kontaktu z moim menagerem.

Chętnie spotkam się równiez by poopowiadać dzieciom i młodziezy o swoich pasjach, o tym jak wazne  w dzisiejszych czasach jest posiadanie swoich zainteresowań i dążenie do realizowania marzeń .

KONCERT

W programie koncertu znajdują się utwory skierowane do szerokiego grona odbiorców, zarówno dzieci jak i młodzieży oraz osób dorosłych. Usłyszymy takie hity jak „I have nothing” z repertuaru Whitney Houston , czy  „ MYy heart will go one”z repertuaru  Celin Dion. Nie zabraknie również nowości  np. „Me and my broken heart “ z repertuaru Rixton, czy „Poczatek” z Męskiego grania.

Przykładowa lista wykonywanych utworów:

 1. I have nothing – Whitney Houston
 2. Me and my broken heart – Rixton
 3. Początek – Meskie granie
 4. Sing of the Times – Harry Styles
 5. I Don’t Want to Miss a Thing – Aerosmith
 6. Gwiazdy – z Musicalu Les Miserables
 7. 10 LAT – PIOSENKA AUTORSKA
 8. It’s my Life – Bon Jovi
 9. Nie patrzę w dół – Natalia Szroeder & Liber
 10. Fly Me To The Moon – Frank Sinatra
 11. Echo – Ewa Farna & KeaN
 12. What a Wonderful World – Luis Armstrong
 13. Nie ma takich dwóch – z filmu Alladyn
 14. Karuzela – Sylwia Grzeszczak
 15. Show must go one – Queen
 16. Nie budź mnie – Dawid Kwiatkowski
 17. Milczeć z filmu Aladyn
 18. Dance Monkey

I WIELE INNYCH

 

Każdy repertuar koncertowy dobierany jest indywidualnie pod tematyke  koncertu, miejsce i zapotrzebowanie .