ąxxOferta współpracy

Nazywam sie Paweł  Szymański i jestem 13-letnim wokalistą, finalistą drugiej polskiej edycji programu telewizyjnego The Voice Kids. Jestem  laureatem wielu festiwali i konkursów wokalnych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Kieruję do Państwa poniższą ofertę koncertową, zachęcającą do nawiązania współpracy przy okazji organizacji wydarzeń kulturalnych   w Państwa mieście.

Dałem  się poznać szerokiej publiczności dzięki udziałowi w drugiej edycji telewizyjnego show The Voice Kids emitowanego na antenie TVP2. W programie doszedłem  do ostatniego etapu, gdzie jako finalista wydałem swój pierwszy singiel pt. „ 10 lat”. 

Po zakończeniu programu wciąż kontynuuje swoja karierę muzyczną.

Od 2017 roku jestem aktorem Teatru Muzycznego w Łodzi, i można zobaczyć mnie w Musicalach : „Les Miserables”, „Madagaskar musicalowa przygoda” czy „ Skrzypek na dachu”.

W 2018 roku rozpocząłem współpracę z TVP ABC  jako prezenter programu telewizyjnego TELERANEK, a juz  niedługo zobaczycie mnie w zupełnie nowym programie.

W roku 2019  zadebiutowałem  jako aktor dubbingowy , podkładając głos pod młodego Simbę w kinowej wersji” Króla Lwa”.

Obecnie dubbinguje kilkanaście seriali  dla Disneya, TVP, Nikelodeon,  w tym role główne.

W listopadzie 2020 r. miałem przyjemność  zostac jurorem na Eurowizji Junior w Gliwicach, jak i równiez wziac udział w nagraniu piosenki  i teledysku promującym  Eurowizję.

Mam na  swoim koncie dwa single, a w moim  repertuarze znajduje się wiele coverów znanych  gwiazd jak Whitney Houston, Aerosmith, Celine Dion, Bruno Mars czy  Harry Styles

Po zakończeniu  programu telewizyjnego   koncertowałem  między innymi w Szczecinie podczas Dni Morza, w Kaliszu podczas  Finału Festiwalu wokalnego Talent Voice, czy w Aleksandrowie Łódzkim podczas Festiwalu Sztuk Różnych.

Miałem również przyjemność wystapic jako support przed koncertem Dawida Kwiatkowskiego w Zabrzu w lutym 2020r. 

Moje piosenki znalazły się na płycie „Tylko polska muzyka 2018” oraz na płycie z muzyką z filmu „Król lew”, gdzie wykonuje dwa utwory.

Została wydana równiez płyta Sióstr Wajs, gdzie gościnnie wykonuje piosnekę „Uśmiechnięte reagge”.

W październiku 2020  wygrałem Zjazd Młodych Gwiazd w Szczecinie zdobywając nagrode główną Heleny Majdaniec,  Grand Prix SAWP i „Złota Kaczka” Stowarzyszenia Dziennikarzy RP „Pomorze Zachodnie”.

Największym  moim marzeniem   jest nagranie swojej debiutanckiej płyty.

W lutym 2021 wydałem swój drugi singiel pt. „Własny szlak”.

Obecnie pracuję nad nowymi , autorskimi piosnekami i mam nadzieje, że z Państwa pomocą uda mi sie jeszcze w tym roku wydac swój debiutancki album.

Jeżeli chcieliby Pańswo abym zaśpiewał w Waszym mieście, Domu Kultury, Szkole czy na jakims  tematycznym koncercie, zapraszam do kontaktu z moim menagerem.

Chętnie spotkam się równiez by poopowiadać dzieciom i młodziezy o swoich pasjach, o tym jak wazne  w dzisiejszych czasach jest posiadanie swoich zainteresowań i dążenie do realizowania marzeń .

    KONCERT

W programie koncertu znajdują się utwory skierowane do szerokiego grona odbiorców, zarówno dzieci jak i młodzieży oraz osób dorosłych. Usłyszymy takie hity jak „I have nothing” z repertuaru Whitney Houston , czy  „ MYy heart will go one”z repertuaru  Celin Dion. Nie zabraknie również nowości  np. „Me and my broken heart “ z repertuaru Rixton, czy „Poczatek” z Męskiego grania.

Przykładowa lista wykonywanych utworów:

 1. I have nothing – Whitney Houston
 2. Me and my broken heart – Rixton
 3. Początek – Meskie granie
 4. Sing of the Times – Harry Styles
 5. I Don’t Want to Miss a Thing – Aerosmith
 6. Gwiazdy – z Musicalu Les Miserables
 7. 10 LAT – PIOSENKA AUTORSKA
 8. It’s my Life – Bon Jovi
 9. Nie patrzę w dół – Natalia Szroeder & Liber
 10. Fly Me To The Moon – Frank Sinatra
 11. Echo – Ewa Farna & KeaN
 12. What a Wonderful World – Luis Armstrong
 13. Nie ma takich dwóch – z filmu Alladyn
 14. Karuzela – Sylwia Grzeszczak
 15. Show must go one – Queen
 16. Nie budź mnie – Dawid Kwiatkowski
 17. Milczeć z filmu Aladyn
 18. Dance Monkey
 19. Powiedz jak mnie kochasz Helena Majdaniec
 20. Wznies serce nad zło  Ryszard Rynkowski
 21. When i Was Your Man  Bruno Mars
 22. Własny szlak – PIOSENKA AUTORSKA
 23. Gdzie nie sięga wzrok – z filmu  Kraina Lodu

I WIELE INNYCH

 

Każdy repertuar koncertowy dobierany jest indywidualnie pod tematyke  koncertu, miejsce i zapotrzebowanie .